partner.webyzavas.cz

O nás

Přehrát video

Společnost Euroker s.r.o. působí na trhu koupelen, obkladů a dlažeb již dvacet let. Za tu dobu jsme se podíleli na realizaci více než 1 000 staveb, a to jak rodinných či bytových domů, tak i celých developerských projektů.

Naše prodejna sídlí v areálu stavební firmy Mane na Okružní ulici v Českých Budějovicích. Naleznete zde široký výběr obkladů, dlažeb a koupelnového sortimentu. Velkorysé prostory 900 m2 prodejny nabízejí na 62 vzorových koupelen s koupelnovým nábytkem a rozličnými doplňky. To je Euroker – koupelny, dlažby, obklady České Budějovice.

Koupelny Euroker - České Budějovice

Naším cílem je nabídnout zákazníkům zajímavý průřez evropskou keramikou. Jsme zkušený partner při výběru obkladů a dlažeb. Na českém trhu zastupujeme široké spektrum italských výrobců keramiky. Jsou to např.: skupina Gold Art, EnergieKer, ABK, Naxos, Dado, Vitrex, Leonardo, Ricchetti, Panaria, Klinker Sire, Idea, La Fabbrica, Ragno, Alfalux, Ariana, Novart, Serenissima, Sichenia, Antica Rubiera, Marca Corona a další značky. Ze španělských výrobců máme nabídku od Navarti, a Aparici. Nechybí průřez kolekcí od polských výrobců Opoczno, Paradyz a Polcolorit. Výrobce české keramiky zastupuje fa Lasselsberger. Nabízíme obklady a dlažby z Itálie, Španělska, Česka i Polska.

V sanitární keramice nabízíme výrobky tradičních a osvědčených značek KOLO – Keramag, dále pak Hatria a skupina Rocca, Laufen, Ravak a Roltechnik se zaměřuje hlavně na vany a sprchové kouty. Vodovodní baterie a doplňky nabízíme od českého výrobce Novaservis. Pro náročné zákazníky máme připraveny výrobky Grohe, Hansa, Kludi. Velký výběr dodavatelů je v nabídce koupelnového nábytku. Ve stavební chemii nabízíme program Ceresit – Henkel.

A proč si vybrat právě Euroker?

  • poskytujeme odborný poradenský servis
  • Vaše požadavky a představy převedeme do 3D grafického návrhu
  • máme rozsáhle skladové zásoby
  • naše prodejna nabízí bohatou inspiraci v podobě vystavených vzorových koupelen
  • bezproblémově u nás zaparkujete
  • prostě – budete u nás spokojeni…

Koupelny Euroker a Keramika Soukup

  • velké skladové zásoby
  • rychlá dostupnost zboží
  • široký sortiment
  • zajímavé ceny


Náš tým

Robert Albert
CEO /Founder
The Best in dolor sit amet consectetur adipisicing elit sed simply dummy text of the printing and typesetting
The Best in dolor sit amet consectetur adipisicing elit sed simply dummy text of the printing and typesetting
Ardi Doe
Techical
The Best in dolor sit amet consectetur adipisicing elit sed simply dummy text of the printing and typesetting